Loading...

Drone İle Havadan Çekİm Hİzmetlerİ

Profesyonel Ekİpmanlarımız Ve Deneyİmlİ Ekİbİmİzle Havadan Vİdeo Ve Fotoğraf Çekimi

Fabrİka Çekİmlerİ

Üretim tesislerinizi havadan ve yerden profesyonel ekipmanlarla görüntüleyip, uzman kurgu & montaj ekibimizle sizlere özel tanıtım filmi haline getiriyoruz. Operasyon süreçlerini anlatan uzak-yakın havadan çekimlerle şirketiniz yeni bir kurumsal kimlik kazanacak.

Otel Çekİmlerİ

Konaklama tesislerinizin havadan çekim ve yer çekimleriyle oluşturacağımız profesyonel tanıtım filmleri portföyünüze daha çok misafir kazandıracak. Ultra yüksek çözünürlükte havadan çekim fotoğraflar tesisinizin müşteriler tarafından daha çok tercih edilmesine katkı sağlayacak.

Düğün Çekİmlerİ

Bu özel gününüzde siz yeni çiftlerimizin yanındayız. Düğününüzü, nişanınızı havadan çekim ve yer çekimleriyle unutulmaz bir ana çeviriyoruz. Monoton düğün videolarının yerini, özel kurgu & montaj tekniklerimizle sıradışı düğün videoları alıyor. Damat ve gelinin havadan düğün çekimi, dış mekan fotoğrafları, konuklarla beraber çekilen fotoğraflarla; her an izleyebileceğiniz güzel anılar oluşturuyoruz.

Etkİnlİk Çekİmlerİ

Spor klüpleri, konser etkinlikleri, üniversite etkinlikleri, sivil toplum örgütleri, belediye etkinlikleri, kamu etkinlikleri, fuar, açılış, kutlama vb. organizasyonlarınızın havadan çekim ve yer çekimleriyle hazırladığımız size özel kurumsal kurgular, internette ulaşmak istediğiniz kitlelere hızlı ve çok etkin bir şekilde ulaşıyor.


Havadan Çekim Videomuz
Havadan Çekim Videomuzu İzleyin

Hemen Teklİf Alın


İletİşİm Bİlgİlerİmİz